Главная » 2017 » Март » 12 » Главный тренер «Иртыша» Димитар Димитров прокомментировал встречу с «Астаной»
Главный тренер «Иртыша» Димитар Димитров прокомментировал встречу с «Астаной»

Главный тренер павлодарского «Иртыша» Димитар Димитров прокомментировал встречу с «Астаной», в которой его подопечные сыграли вничью 1:1.

- Против «Астаны» и «Кайрата» всегда сложно играть, они обладают очень хорошего уровня игроками. Мы попытались сыграть от обороны, потому что знаем качества и возможности у игроков «Астаны». Старались быстро перестраиваться от обороны к атакующим действиям, но всегда это удавалось. Особо моментов не было. Но были отличные подходы, как у одной, так и другой команды. Думаю, результат закономерный

- Как вы считаете, Двали вошел в игру?
Да. Он хорошо показал себя, чувствуется уверенность в его действиях , у него хороший потенциал.

Пресс-служба ФК «Иртыш»

Димитар Димитров «Ертіс» - «Астана» (1:1) кездесуінен кейінгі өз пікірімен бөлісті.

- Ойын оңайға соқпады. «Астана», «Қайрат» сынды клубтарға қарсы ойнау үнемі қиын, өйткені олардың жоғары деңгейдегі футболшылары көп. Бапкері де мықты адам. Көптеген жайттарды ескере отырып, біз қорғаныстан ойнауға бел будық. Максималды түрде шабуылға көшуге тырысып едік, кейде дұрыс, кей жерлерде бұрыс болды. Матчтың сапасы мен деңгейіне қарап, кездесу заңды тең есеппен аяқталды деп ойлаймын, бұл жақсы көрсеткіш.

- Двали мен Фофаннаның ойынына ризасыз ба?

- Двали екі-үш рет қана командамен жаттықты, дегенмен ол өзіне сенімді екенін байқатты. Фофанна өзін жақсы көрсетті. Бірнеше мүмкіндікті мүлт жібергені де бар. Қазақстанға келгеніне 3-4 күн ғана болды. Ол +20 градустан -20 градус аймаққа келіп отыр, оны да ескеру керек. Жалпы, сапалы аяқдопшы екені көрінді.

«Ертіс» ФК-ның баспасөз қызметі

Категория: Отчеты | Просмотров: 224 | Добавил: Junior | Теги: ФК Иртыш, Павлодар, Pavlodar, Димитар Димитров | Рейтинг: 0.0/0